Луцький НТУ братиме участь у німецько-українському проекті

Луцький національний технічний університет пройшов конкурсний відбір до участі в проекті «Управління інтернаціоналізацією у співпраці німецько-українських ЗВО».

Проект фінансується Міжнародним офісом Німецької служби академічного обміну (DAAD). Головним беніфеціаром проекту став Університет Leibniz Universityit?t. Цей проект буде реалізований спільно з Німецько-українським академічним товариством (German-Ukrainian Academic Society e.V.), Netzwerk Wissenschaftsmanagement! e.V., Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Мета - сприяти інтернаціоналізації українських та німецьких університетів шляхом консолідації існуючих та започаткування нових співпраць. У той же час, українські університети мають бути тісніше пов’язані з європейськими структурами.

В рамках проекту, українські адміністратори університетів пройдуть підготовку та налагодять можливість здійснювати мережу на міжнародному рівні. В процесі 18-місячного навчального курсу учасники дізнаються про аспекти інтернаціоналізації, міжнародний та німецький ландшафт вищої освіти та їхні інструменти фінансування. Кваліфікаційна програма орієнтована на індивідуальні проекти інтернаціоналізації учасників, над якими вони повинні працювати під час подальшої освіти та впроваджувати поетапно у своїх університетах.