Луцький НТУ на Дні кар’єри «ProfiТ day»

17 травня 2017 року студенти та викладачі Луцького НТУ стали активними учасниками Всеукраїнського Дня кар’єри «ProfiТ day», який відбувся у Палаці учнівської молоді.

Як зауважують організатори, цей проект являє собою цикл заходів, які поєднують ярмарок вакансій, тренінги від провідних роботодавців та професіоналів і виставку регіональних компаній. Метою проекту є впровадження ефективного механізму налагодження діалогу між роботодавцями та безробітною молоддю через проведення галузевих ярмарків вакансій.

На Дні кар’єри «PROFIТ DAY» студенти Луцького НТУ мали нагоду ознайомитись з презентаціями відомих регіональних компаній, заповнити та залишити резюме, пройти співбесіду, домовитись про зустріч з роботодавцем, взяти участь у безкоштовних тренінгах з відповідної тематики.

Під час заходу студенти спеціальності «Облік і оподаткування» («Облік і аудит») з 1 по 3 курси стали волонтерами і отримали прекрасну можливість поринути у процес проведення Дня кар’єри «PROFIТ DAY».

Відзначимо, що представниками кафедри обліку і аудиту під час заходу було проведено низку тренінгів.

Так, доцент кафедри обліку і аудиту Оксана Нужна під час тренінгу «Рефреймінг або як позбавитись від невдалих психологічних шаблонів» розкрила секрети про навички застосування розмовного рефреймінгу та спонтанне уміння переформовувати неекологічні висловлювання на вашу адресу.

Студентка групи ОПс-11 Єлизавета Куц на тренінзі «Розвиток креативного мислення та комунікативних здібностей» розповіла про те, як навчитись працювати в команді, про згуртованість команди, розвиток креативності та комунікативних навичок.

Проводячи тренінг «Ким я хочу бути і як я цього досягну», студентка групи ОП-11 Надія Філяс повідомила учасникам як реалізувати себе, визначитись із професією та як зробити перші кроки до досягнення мети.

Захід підтримано Міністерством молоді та спорту України. Організатор – Всеукраїнська молодіжна організація «Молодіжний центр працевлаштування». Координаторами проведення заходу у місті Луцьку виступили ГО «Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив» і Волинський обласний молодіжний центр праці. Партнерами проведення заходу були Молодіжний центр Волині, Волинський обласний та Луцький міський центри зайнятості та громадська організація «Перспективи Волині».

Ірина Ткачук,
доцент кафедри обліку і аудиту

Більше фото з Дня кар’єри «ProfiТ day» на сторінці кафедри обліку і аудиту Луцького НТУ у Facebook: https://www.facebook.com/oia.lntu/?pnref=story