Луцький НТУ на Днях Європи

Традиційно третьої суботи травня Україна відзначає Дні Європи. Суть заходів, організованих 16 травня 2015 року місцевою владою, навчальними закладами та громадськими організаціями – популяризувати ідею європейської інтеграції України.

Цікава святкова програма для лучан була підготовлена в Парку культури і відпочинку імені Лесі Українки. Зазначимо, що цього року ініціатором багатьох загальноміських культурно-просвітницьких заходів стало Генеральне Консульство Республіки Польща у місті Луцьку

Луцький НТУ разом з іншими провідними ВНЗ міста долучився до святкування Днів Європи. Працівниками університету було представлено інформацію про міжнародну діяльність, а саме – участь в програмах, проектах, досягнення та нові ідеї.

Разом із міським Центром туристичної інформації студентами напряму підготовки «Туризм» (факультет екології та приладо-енергетичних систем) було встановлено інформаційний намет, де всі охочі мали змогу дізнатися більше про країни ЄС та вибрати на свій смак книжки, карти, інформаційні листівки та прапорці з символікою Європейських країн. Студенти розповідали лучанам та гостям міста про дійство яке відбувалося, а також інформували людей про Європу в цілому.

Галина МИКИТЮК