ЛУЦЬКИЙ НТУ
НА ФЕСТИВАЛІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ЄДНОСТІ

Починаючи з 2003 року, українська громадськість у травні відзначає Дні Європи в Україні. В Луцьку це свято щорічно збирає своїх гостей у Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки.

Цьогоріч святкування отримали назву «Фестиваль єдності європейських країн» і включали в себе цікаві конкурси, веселі розваги, музичну та хореографічну програму, аквагрим, цікавинки від вищих навчальних закладів міста та громадських організацій.

Традиційно Луцький НТУ долучається до міських святкувань, представляючи кращі напрацювання та проекти в «Європейському містечку».

Так, про можливості навчання в Європі консультували гостей свята фахівці відділу міжнародних зв’язків. З метою популяризації вивчення англійської мови працівники поширювали безкоштовну англомовну літературу. Про переваги навчання в Луцькому НТУ розповідали гостям представники приймальної комісії університету.

Карту «Побудуй Європу своїми руками», вікторину «Прапори ЄС», міжнародно-економічні ребуси, майстер-клас з виготовлення листівок про країни Європи підготували викладачі та студенти факультету бізнесу.

Європейський аквагрим та буклети з цікавою інформацією про Європу пропонував факультет обліку та фінансів спільно з ГО «Волинські перспективи».

Віртуальний тур Луцьком та 3D-модель замку Любарта представив факультет комп’ютерних наук та інформаційних технологій.

Машинобудівний факультет презентував у кольорах державної символіки макетований проект «Автобус, який впевнено прямує в Європу.

Студенти факультету будівництва та дизайну запропонували гру «Галопом по Європі».

Загалом кожен гість свята, який завітав в цей день в «Європейське містечко», зміг ближче познайомитися з культурою, історією та економікою європейських країн.

Галина Мартинюк