Луцький НТУ – на науковому семінарі у Кременецькій академії гуманітарно-педагогічних наук

Кафедра фізичної культури, спорту та здоров’я Луцького НТУ спільно з  Кременецькою академією гуманітарно-педагогічних наук імені Тараса Шевченка провели науковий семінар (пікнік).

Основною темою міжвузівського семінару була: «Проблеми фізичного розвитку та рухової підготовки сучасних школярів».

Науковці взяли участь у пленарному засіданні, де виступили із актуальними доповідями, а також досягнули домовленостей про співпрацю між кафедрами обох закладів вищої освіти.

Зустріч відбулася у дружній атмосфері з частуванням викладачів і студентів. Викладачі та молодь ЛНТУ і Академії  познайомилися між собою, взяли участь в екскурсії у ботанічному саду, краєзнавчому музеї та провели вільний час у піцерії. Викладачі побували на горі Воловиця, ознайомились з краєвидами, спробували місцевої кухні.

«Усе пройшло в дуже гарній атмосфері. Нам були раді, а тепер чекаємо восени  наших колег на конференцію», - зазначає доцент кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Світлана Мельник.

Відділ іміджу та промоції