Луцький НТУ – на «PROFIT DAY-2018»

25 жовтня у Палаці учнівської молоді відбувся «День кар’єри - PROFIT DAY», активну участь в якому взяли представники Луцького національного технічного університету.

Зокрема, цей захід призначений для тих, хто обирає майбутню професію чи шукає можливості працевлаштування: компанії мають нагоду знайти фахівців, а молодь – поспілкуватись з колегами, представниками компаній чи успішними людьми Луцька.

Присутній на «PROFIT DAY» секретар приймальної комісії Луцького НТУ Юрій Фещук розповів, що навчальний заклад презентує учасникам 40 спеціальностей для здобуття ступеня «бакалавр».

Не оминув увагою ярмарку вакансій і ректор Луцького НТУ Петро Савчук, який прибув на «День кар’єри - PROFIT DAY» та безпосередньо спілкувався з потенційними абітурієнтами навчального закладу.

Інформаційний відділ Луцького НТУ