Луцький НТУ на Промисловому Форумі

Представниця факультету бізнесу, асистент кафедри менеджменту та маркетингу Вікторія Левчук була запрошена коментатором міжнародної дискусійної панелі «Нова інноваційна мапа – як зменшити розрив між країнами» в рамках Промислового Форуму, що відбувся 18-20 грудня у м. Карпачі (Польща). Форум за своєю формою має відношення до світового Енергетичного Форуму, котрий успішно відбувається протягом дев’яти остатніх років. Промисловий Форум є платформою для обміну поглядів, а також місцем зустрічі лідерів різних промислових секторів з представниками державних адміністрацій, бізнесу та експертних середовищ.

Учасниками дискусії виступили Мірослав Балога (Director of the Innovation Section, Slovak Innovation and Energy Agency, Slovakia), Криштов Сахс (Vice-President of the Management Board, Wroc?aw Research Centre EIT+, Poland), Якуб Шиманські (Director, Malopolska Region, Poland).

Інновації є одним з ключових факторів конкурентної переваги країн. Перехід до ринкової економіки збільшує важливість інноваційної діяльності в економічному розвитку країн, що дозволяє їм реорганізувати економіку і стимулювати економічне зростання. Тим не менш, відповідно до рейтингів, інноваційний розрив між країнами постійно зростає. Тому сутність цієї дискусійної панелі полягала у пошуку співробітництва між державами, дослідницькими установами, громадськими організаціями та підприємствами. Для того, щоб мати більш ефективні і кращі інноваційні мережі в світі, пропонується створити нову інноваційну карту, в якій країни будуть відігравати важливу роль у дослідженні і розробці напрямів для інновацій і поліпшення життя народу.

Надія Хвищун,
декан факультету бізнесу