Луцький НТУ – на святі «Бурштинова осінь»

5 жовтня делегація від Луцького національного технічного університету на чолі з проректором з науково-педагогічної роботи Сергієм Шимчуком відвідала ІХ обласний фестиваль «Заяви про себе і свою професію» у рамках проведення свята «Бурштинова осінь».

Зокрема, захід організований Асоціацією кулінарів України, Волинською обласною радою, Луцькою міською радою та управлінням освіти Волинської обласної державної адміністрації.

Під час музично-розважальної програми на фестивалі були презентовані кулінарні вироби, одяг та аксесуари для обслуговуючого персоналу готельно-ресторанного господарства, українські вишиванки, ляльки-мотанки та композиції з квітів від волинських закладів освіти і фірм. Так, Любешівський технічний коледж Луцького національного технічного університету також взяв участь у виставці-продажі зі своїми кулінарними творіннями.

Окрім того, учасникам дійства були запропоновані різноманітні майстер-класи: від почесного міжнародного шеф-кухаря, концепт-шефа ресторанів французької кухні мережі Рейкарц Хотел Груп – Жан-Луї Дюжера (Франція); від відомих золотих шеф-кухарів України; з приготування млинців. Частували гостей і ухою по-козацьки. Також серед учнів та студентів закладів професійно-технічної освіти проводили конкурс «Арт-клас. Сучасне кулінарне мистецтво» та «Осіння композиція».

Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1099264716894244&__tn__=-UC-R