Луцький НТУ офіційно співпрацюватиме з ХДМА

Ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук підписав договір про співпрацю із Херсонською державною морською академією.

З офіційним візитом до Луцького НТУ завітав професор, завідувач кафедри транспортних технологій, доктор технічних наук  Андрій Букетов. Вчений приїхав аби обговорити умови співпраці нашого університету із Херсонською державною морською академією та підписати угоду щодо співпраці. Ще однією причиною для візиту Букетова стало членство у спеціалізованій вченій раді, засідання якої відбулося сьогодні у Луцькому НТУ щодо розгляду дисертації Ігоря Лемішки.

Тож, візит Андрія Букетова відзначився підписанням договору про співпрацю між нашим університетом та Херсонською державною морською академією. Так, ректор Луцького НТУ зазначив, що така співпраця є особливо важливою для нашого закладу, оскільки Херсонська морська академія славиться своєю чудовою науково-дослідною лабораторією ресурсозберігаючих технологій при кафедрі суднових енергетичних установок та загальноінженерної підготовки, де уже мають досвід роботи наші аспіранти та докторанти.

«Уже декілька років наші наукові працівники їздять в Херсон саме до цієї академії, тож співпрацювати наші навчальні заклади почали вже давно. Сьогодні ми просто її задокументували, чому я дуже радий. Сподіваюся ми й надалі будемо в таких дружніх відносинах, а межі нашої взаємодії будуть тільки розширюватися», - зауважив Петро Савчук.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ