ОГОЛОШЕННЯ

Луцький національний технічний університет оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Технічного коледжу Луцького національного технічного університету.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють української мовою і мають стаж роботи на посадах науково-педагогічних  працівників або педагогічної роботи у вищих навчальних закладах не менш як десять років.

Термін для подання документів  – з дня розміщення (опублікування) оголошення на веб-сайті Луцького НТУ по 31.05.2016 року включно.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву на участь у конкурсі, особовий листок з обліку кадрів з фотографією, автобіографію, копії документів про вищу освіту, наукові ступені та вчені звання (за наявності), довідку про проходження попереднього (профілактичного) огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних (психіатричних) оглядів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 року №1465, довідку про наявність і відсутність судимості, витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, копію паспорта, засвідчену претендентом; копію трудової книжки, письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), можуть бути засвідчені в Луцькому НТУ або нотаріально.

Адреса для подання заяви та документів: Волинська область, м. Луцьк, вул. Львівська,75, відділ кадрів кабінет – 303б.

Телефон для довідок: (0332) 74-61-10

Начальник відділу кадрів