ЛУЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

оголошує набір на здобуття освітнього ступеня  бакалавра  За СПЕЦІАЛЬНIСТЮ – «прикладна математика»

( СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ «КОМП’ЮТЕРНА МЕХАНІКА»)

Спеціалізація «КОМП’ЮТЕРНА МЕХАНІКА (Computational mechanics)» (спеціальність – «Прикладна математика») започаткована в провідних університетах сша, європи та вперше на західній україні, є однією із найбільш престижних і конкурентоздатних на ринку праці спеціальностей, призначена для підготовки IT фахівців для роботи у найбільш науково ємних та високотехнологічних галузях. Навчання на спеціальності сполучає в собі класичну фундаментальну і сучасну прикладну освіту з прикладної математики, механіки та комп’ютерних наук.

ПРОФЕСІЙНІ МОЖЛИВОСТІ ВИПУСКНИКА СПЕЦІАЛЬНОСТІ «КОМП’ЮТЕРНА МЕХАНІКА»

• це професіоналізм у галузі прикладної математики, програмування та сучасних комп’ютерних технологій;

• це глибокі знання в галузі прогнозування міцності, надійності і довговічності сучасних конструкцій і споруд;

• це широкий спектр та високий рівень професійної підготовки, як результат оптимального сполучення класичної фундаментальної і сучасної прикладної освіти з механіки, математики та комп’ютерних наук ;

• це набута здатність до самостійного оволодіння найновішими досягненнями науки і техніки;

• це висока конкурентоспроможність на ринку праці, зокрема в IT-галузі, паливно-енергетичному комплексі, будівництві, машинобудуванні тощо.

За довідками звертатись

- на випускаючу кафедру технічної механіки Луцького НТУ за адресою: м. Луцьк, вул. Львівська, 75, головний корпус, четвертий поверх, ауд.409, тел. 746148, (066) 8094522, (096) 8590157;

-в приймальну комісію Луцького НТУ за адресою: м. Луцьк, вул. Львівська, 75, корпус «Б», перший поверх, ауд.34, тел. 746111.