Луцький НТУ поповнився новими професорами та доцентами

Вчена рада Луцького НТУ розглянула питання про присвоєння вчених звань викладачам ЗВО. Отож, поповнили кількісний склад професорів та доцентів 8 науково-педагогічних працівників.

Зокрема, шляхом таємного голосування, більшість членів ради вирішили присвоїти звання професора:

-Кузьмак Олені Миколаївні по кафедрі фінансів, банківської справи та страхування;

-Ленгер Яні Іванівні по кафедрі права;

-Мікуліч Олені Аркадіївні по кафедрі прикладної математики та механіки;

-Кашицькому Віталію Павловичу по кафедрі матеріалознавства.

Крім того, звання доцента отримали:

-Дмитріюк Микола Володимирович по кафедрі матеріалознавства;

-Костючко Сергій Миколайович по кафедрі компютерної інженерії та кібербезпеки;

-Літкович Юлія Вікторівна по кафедрі української та іноземної лінгвістики;

-Тищук Інна Володимирівна по кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи.

Ще однією приємністю стало вручення диплома доктора наук доценту кафедри української та іноземної лінгвістики Мялковській Людмилі Миколаївні.

Вітаємо наших професорів та доцентів із черговою перемогою і бажаємо успіхів на шляху реалізації нових ідей та напрацювань!

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUniversity&set=a.1758547304299312