Луцький НТУ - серед організаторів XІV Всеукраїнського турніру юних економістів

У Луцьку відбулося нагородження фіналістів XІV Всеукраїнського турніру юних економістів. Обдаровані учні із різних областей України з’їхалися до обласного центру Волині, аби позмагатися за першість у знаннях з економіки. Загалом у конкурсі взяли участь 16 команд, з яких до фіналу вдалося дістатися лише чьотирьом : з Луцька, Івано-Франківська та двом із Харкова.

Фінальне випробування та нагородження переможців відбулося у луцькому НВК №9.

Варто зазначити, що Луцький НТУ взяв безпосередню участь в організації турніру та оцінюванні юних економістів. Так, ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук виступив заступником голови оргкомітету, а журі очолила завідувач кафедри менеджменту Луцького НТУ Наталія Вавдіюк. Окрім факультет бізнесу Луцького НТУ, парнерами турніру є Північно-Західне регіональне управління ПриватБанку, ПП будівельна компанія «Інвестор» та НВК №9.

«Ми раді вітати усіх, хто любить творчість, науковий пошук та полеміку, тих, хто любить економіку і хто навчає її любити, вітаємо усіх учасників, кого надихає командний дух, а наукова дискусія прагне до пізнання», - зазначили ведучі, розпочинаючи урочисту частину фінального етапу турніру.

Впродовж турніру конкурсантам довелося вирішувати складні наукові задачі, переконливо аргументувати свої рішення та захищати їх у науковій полеміці. Крім знань з економіки, учасникам необхідно було демонструвати талант оратора, артистичні здібності, фатанзію, начитаність, наполегливість та креативність.

На урочистій частині турніру були присутні директор Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку Юрій Войтенко, заступник начальника управління освіти освіти, науки та молоді Волинської ОДА Тетяна Соломіна та ректор Волинського інституту післядипломної освіти Петро Олешко.

«Ми довго очікували, коли завершаться ваші бої, співпереживали за те, щоби переміг найсильніший і вірили в те, що сила науки і сила розуму завжди має бути першою, визначальною у вашому житті. Ви є учасниками великої команди учнів, які прагнуть бути першими і це правило підтримувалося вашими наставниками і підтверджувалося вашими знаннями. Ми хочемо побажати, щоб віра у завтрашній день обов’язково принесла нашій державі успіх, в якому ваше місце буде визначальним», - зазначила Тетяна Соломіна.

«Нарешті завершився відбірковий етап, пристрасті та емоції вгамовуються і я хочу сказати, що всі учасники цього інтелектуального турніру є переможцями. Це перемога над самим собою, адже 1/10 таланту –це успіх, а решта – посидючість, працьовитість, зусилля волі... Я сподіваюся, нове покоління банкірів, економістів, фінансистів, яке знаходиться у цьому залі принесе в цю галузь не тільки майстерність, фаховість, інноваційність, але й чесність. Я сподіваюсь, що цей інтелектуальний турнір стане помітним кроком у вашому житті і нехай ця стежинка буде для вас світлою», - додав Петро Олешко.

Насамкінець із вітальним словом виступила завідувач кафедри менеджменту Луцького НТУ Наталія Вавдіюк, яка вручила кубки найкращим командам турніру:

«На початку турніру дуже було моторошно, бо було багато людей, думок, ідей, ми думали чи зможемо налагодити комунікацію між командами і керівниками. Сьогодні ми бачимо, що найкращі команди здобули першість. Ми вітаємо переможців, дякуємо керівникам, за роботу, за вдосконалення над собою, чим показували приклад для учнів. Велику подяку висловлюю нашим спонсорам, бо без вас ми ніколи не змогли б збільшити інвестицій, які ми вкладаємо у наших діток. Ми бачимо наскільки молодь злагоджено працює, як отримує бали. Оцінки були різними, але їхня загальна сума вибила окремі команди у лідери. Ви є основою наукового злету сьогодення і майбутнього і ми хочемо вручити кубки тим командам, які були найкращі».

Отож, першість в інтелектуальному турнірі здобула команда луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука «Vista». Крім того, усі учасники змагань отримали грамоти та цінні подарунки.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1114593025361413