Програма «Міжнародний відділ  університету: кращі практики» проводиться Британською Радою за підтримки Міністерства освіти і науки України і спрямована на професійний розвиток, підвищення компетентності співробітників відділів міжнародних зв’язків українських університетів.

Програма складалася з двох модулів (кожен тривалістю два дні), які були проведені в чотирьох містах – Київ, Харків, Одеса, Львів. Умовами програми передбачалося, що учасники беруть участь в обох модулях, кожен з яких є невід’ємною частиною програми.

Представниця відділу міжнародних зв’язків Луцького НТУ брала участь у семінарі, що відбувався у Національному університеті «Львівська Політехніка» 16 – 17 лютого.

За програмою першого модулю розглядалися такі питання: роль відділу міжнародних зв’язків: обов’язки, функції, структура, підбір персоналу, інтеграція і співпраця з іншими відділами; розвиток і впровадження міжнародної стратегії для відділу міжнародних зв’язків; позиціонування університету – комунікативні і маркетингові стратегії, брендинг, організації і механізми розвитку зв’язків; розробка університетського веб-сайту та ефективне використання соціальних мереж

За програмою другого модулю увага була зосереджена на таких моментах: оптимізація підтримки міжнародних студентів: вступ, обмін, інтеграція в студентському середовищі і в країні; розвиток міжнародного партнерства і співпраці в дослідницькій діяльності; залучення фінансування та управління коштами: національними, міжнародними (Erasmus+, Horizon 2020), корпоративними, благодійними.

Тренерами програми були Джеймс Кеннеді (University of Warwick) та Стефані Сендфорд (Coventry University) – керівники міжнародних офісів рейтингових британських університетів, які поділилися кращим  досвідом в цій галузі. Програма проводилася англійською мовою без  перекладу, тому всі учасники повинні були володіти англійською мовою на рівні В2 або вище.

В результаті успішного завершення обох модулів програми усі учасники отримали сертифікати про підвищення рівня кваліфікації з розвитку міжнародних зв’язків університетів.