Луцький НТУ співпрацюватиме із Володимир-Волинським фондом підтримки підприємництва

Ректор Луцького НТУ Ірина Вахович зустрілася із представниками Володимир-Волинського фонду підтримки підприємництва «Бізнес-Центр».

Зокрема, окреслити шляхи співпраці та можливості взаємодії прибули директор фонду Христина Литвинчук та бухгалтер ФПП «Бізнес-Центр» Наталія Лук’янчук, яка до слова, є випускницею Луцького НТУ. Взяв участь у зустрічі доцент кафедри обліку і аудиту Сергій Зеленко.

Сторони обговорили реалізацію спільних напрацювань та актуальність підтримки підприємництва, особливо у невеликих містах та районних центрах, а відтак і зміцнення освітньої співпраці у цьому напрямку.

Крім того, було досягнуто домовленості щодо проведення спільних заходів, навчання для підвищення кваліфікації зацікавлених осіб, обміну досвідом та дослідженнями, залучення до співпраці фахівців університету та його випускників задля зміцнення партнерських відносин та забезпечення кваліфікованими кадрами.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції