Луцький НТУ та KUL спільно провели серію тренінгів у сфері соціальних навичок

Луцький національний технічний університет та Люблінський католицький університет Яна Павла ІІ (Бенефіціари проекту «Співпраця університетів для підтримки розвитку безпеки і кризового управління Люблінського і Луцького транскордонних регіонів») організували та провели серію тренінгів у сфері міжособистісних та соціальних навичок. Навчання тривали чотири дні в м. Любліні протягом 14-15 та 28-29 вересня 2019 р.

Учасники: 28 осіб з числа працівників митної та прикордонної служби України.

Навчання проводилось досвідченими польськими тренерами за темами:

емоційний інтелект

прагнення до результатів

емоційний контроль

орієнтація на дії

подолання стресу

командна робота

управління командою

організація власної роботи

Навчальний курс (8 модулів) з питань міжособистісних та соціальних навичок розроблений для учасників з метою підвищення їхньої самосвідомості та покращення відносин з оточуючими, для того щоб ефективніше працювати та підтримувати якісні робочі відносини в колективі.

Отримані вміння та знання дадуть можливість слухачам впоратися з широким спектром міжособистісних конфліктних ситуацій на роботі, зрозуміти вплив власної поведінки на себе та колег, краще використовувати мову тіла для спілкування з колегами.

Алла Шиманська,

спеціаліст з фінансової звітності проекту