Луцький НТУ та «ПриватБанк»
розвивають фінансову освіту студентів

Щороку в березні одночасно в різних країнах світу проходять заходи зі святкування Всесвітнього тижня грошей (Global Money Week), ініціатором і організатором якого є Міжнародна організація фінансової освіти дітей та молоді (Childand Youth Finance International).

У переліку рекомендованих можливих форматів освітніх заходів в рамках Global Money Week відзначено і відвідування відділень банків. Нами було обрано для екскурсії ПАТ КБ «ПриватБанк», оскільки це єдина в Україні фінансово-кредитна установа, яка займає активну позицію щодо розвитку фінансової культури дітей та молоді й розробляє власні освітні проекти.

16 березня Північно-Західного РУ ПАТ КБ «ПриватБанк» гостинно відчинив двері для студентів факультету обліку та фінансів і факультету бізнесу Луцького НТУ. Студентам розповіли про роботу спеціалістів банківської установи з клієнтами, познайомили з інноваційними технічними засобами, які використовуються.

Керівник напряму «ЮніорБанк» Галина Шеметило та керівник регіонального центру по підбору персоналу Андрій Гурський Північно-Західного Регіонального управління «ПриватБанк» поцікавились в студентів, чи планують вони в майбутньому працювати в банківській сфері, адже це не лише надзвичайно цікава, але і дуже відповідальна робота, на що отримали ствердну відповідь.

Екскурсія до «ПриватБанку» дозволила студентам удосконалити навики поводження з власними коштами, визначати цілі й пріоритети реалізації особистих фінансових планів не лише з ефективного заощадження, а й реалізації професійних компетенцій, отриманих під час навчання у Луцькому НТУ.

Наталія Вавдіюк,
завідувач кафедри банківської справи