Луцький НТУ  та «Волиньобленерго» напрацювали спільні проекти

Луцький національний технічний університет продовжує знаходити партнерів і залучати експертів різних галузей до освітнього процесу. Цього разу перемовини про співпрацю ректор ЗВО Петро Савчук вів із представниками ПрАТ «Волиньобленерго».

Зустріч керівників двох структур відбулася, сьогодні 6 вересня. У перемовинах взяли участь ректор Луцького НТУ Петро Савчук, директор з технічних питань ПрАТ «Волиньобленерго» Володимир Перчук, в.о. декана факультету екології, туризму та електроінженерії Владислав Волинець, завідувач кафедри електропостачання Юрій Грицюк та  інші.

За словами очільника ЗВО, під час перемовин вдалося напрацювати спільні комплексні проекти в напрямку підготовки фахівців за фахом «Електроінженерія».

Нагадаємо, нещодавно факультет екології та приладоенергетичних систем (ФЕПЕС) Луцького НТУ було перейменовано у факультет екології, туризму та електроінженерії (ФЕТЕ), аби популяризувати ключові спеціальності факультету серед вступників. Крім того, віднедавна очолив факультет кандидат технічних наук, доцент кафедри електропостачання Владислав Волинець. Донині деканом факультету була кандидат географічних наук, доцент Олена Картава.

Інформаційний відділ Луцького НТУ