ЛУЦЬКИЙ НТУ У ПРОГРАМІ
«BUSINESS LEADERSHIP»

З 23 по 31 травня викладачі та студенти Луцького НТУ (спеціальності «Управління проектами» та «Охорона праці») взяли активну участь у Міжнародній короткостроковій сертифікованій програмі «BUSINESS LEADERSHIP», яка проводилась на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Організатори – Українська соціальна академія (м. Київ), Університет Анджелікум (м. Рим, Італія) та СНУ імені Лесі Українки.

Програма створена для майбутніх підприємців, керівників і менеджерів компаній, які прагнуть поглибити знання, практичні навички та компетенції для ефективного управління бізнес-процесами, персоналом, проектами й особистого професійного розвитку.

Програма включала чотири навчальні модулі: 1) 23–24 травня – «Стратегічне планування та лідерство»; 2) 25–26 травня – «Управління проектами та змінами»; 3) 26–27 травня – «Комунікація для керівників»; 4) 30–31 травня – «Інноваційні форми активізації бізнесу».

Під час занять активно обговорювалися та вирішувалися навчальні питання: як мати успішний бізнес і бути лідером у своїй громаді; як спланувати і реалізувати власний проект; як сформувати імідж компанії, персональний бренд і репутацію; як активізувати бізнес і зробити його соціально відповідальним тощо.

31 травня відбувся заключний етап навчання – презентація проектних робіт. Студент спеціальності «Управління проектами» Луцького НТУ Олександр Ткачук презентував створений спільно з викладачами проект.

Після завершення програми учасники отримали відповідні сертифікати про проходження навчання.

Микола Рудинець,
доцент кафедри туризму та цивільної безпеки