Луцький НТУ відзначає 10-ту річницю надання йому статусу національного

Знаменна подія не лише для університету, а й для усього Волинського регіону відбулася 11 квітня 2008 року, коли Указом Президента України № 335/2008 Луцькому державному технічному університету присвоєно статус національного. Багаторічна плідна й невтомна праця всього професорсько-викладацького колективу була належним чином оцінена.

Я щиро вітаю вас із 10-ю річницею надання нашому навчальному закладу статусу національного. Передусім, цей здобуток є показником тривалої спільної праці висококваліфікованого колективу. Молоді вчені, аспіранти, докторанти, науковці уже сьогодні формують майбутнє науки в Україні. Це є свідченням того, що ми надаємо кваліфіковану освіту, співпрацюємо з роботодавцями, а наші випускники є конкурентоспроможними на ринку праці. Вони вступають у життя спеціалістами, носіями високої культури, духовності та патріотизму. Наша історія – це, насамперед, історія становлення та успіху випускників! Ми дбаємо про те, щоб кожен з них був неповторною особистістю, завжди носив у своєму серці добру згадку про університет, що дав йому крила для злету в самостійність.

Кожен із нас зробив свій внесок у розбудову та розвиток навчального закладу, який є взірцем для багатьох наших колег. Пам’ятайте, усі ви є обличчям університету. Водночас, поєднання зусиль науки, держави та бізнесу - це рушійна сила для нових здобутків, які знаходять реальне втілення у всіх сферах державотворення.

Переконаний, наш досвід, постійне самовдосконалення та навчання, любов до науки стануть поштовхом до подальшого розвитку і досягнення нових вершин нашої Alma Mater!

Із повагою, ректор Луцького НТУ Петро Савчук