Луцький НТУ виступив співорганізатором тренінгу на базі Люблінського католицького університету

11 та 12 травня на базі Католицького університету м. Любліна, Республіка Польща, відбулися тренінги для представників Волинської митниці та Луцького прикордонного загону.

Співорганізаторами тренінгу виступив Луцький національний технічний університет. Досвідчені польські психологи провели заняття для трьох груп учасників з метою згуртування колективу, посилення командного духу та встановлення стресостійкості.

Під час тренінгів слухачі змогли ознайомитися з основами тайм-менеджменту, навчилися формувати психологічні іміджі своїх колег та під час рольових ігор сформували вміння вирішувати конкретні ситуації.

Загалом два дні насиченого навчання відбувалися в теплій, дружній атмосфері.

Олена Ковальчук, локальний менеджер проекту

«Співпраця університетів для підтримки розвитку безпеки і кризового управління

Люблінського і Луцького транскордонних регіонів»