Луцький НТУ запрошує абітурієнтів на навчання за спеціальністю «Технології легкої промисловості»

Луцький національний технічний університет запрошує охочих здобувати освіту за спеціальністю «Технології легкої промисловості» на факультеті машинобудування.

Якщо ти бажаєш стати відомим модельєром, хочеш створювати сучасний одяг та взуття, мрієш про показ власної колекції на Ukrainian Fashion Week чи світових подіумах… Тоді саме тебе чекають на навчанні у Луцькому НТУ!

«Не зволікай, а приходь та отримай освіту яку свого часу здобули такі відомі дизайнери як Андре Тан, Лілія Пустовіт та інші дизайнери одягу. Ми дамо тобі знання про принципи організації технології швейного виробництва, основні закономірності та сучасні досягнення в конструюванні, моделюванні та художній обробці; навчимо розробляти оптимальні технології виготовлення виробів легкої промисловості різного призначення, створювати унікальний дизайн та оцінювати якість готової продукції. Отримані вміння та навички допоможуть тобі самореалізуватися в fashion індустрії, в сфері виробництва одягу, аксесуарів і взуття та інших сферах легкої промисловості», - йдеться у запрошенні.

За інформацією про перелік документів для вступу, про сертифікати ЗНО або з будь-яких інших питань звертатися за адресою: м. Луцьк, вул. Львівська, 75, кор.2, приймальна комісія або за телефоном (050) 198 82 39.

Інформаційний відділ Луцького НТУ