Перейти до основного вмісту

Луцький НТУ запрошує до участі у III Міжнародній конференції «Інновації у будівництві»

Кафедра будівництва та цивільної інженерії Луцького НТУ запрошує молодих учених та студентів взяти участь у роботі ІІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Інновації у будівництві». Захід відбудеться 15 травня 2018 року у стінах Луцького національного технічного університету.

Мета конференції – виявлення наукового та творчого потенціалу молоді, забезпечення трибуни для вільного обміну думками, стимулювання і підтримка наукової діяльності молоді, сприяння її успішному кар’єрному старту і професійному росту, підвищення ефективності самостійної роботи. Обговорення сучасних інноваційних технологій та методів розрахунків у будівництві. Акцентувати увагу на енергоощадних технологіях і матеріалах, шляхах збереження енергоресурсів. Енергоаудит будівель та споруд.

Основні тематичні напрямки конференції:

-Сучасні будівельні технології.

-Ефективні будівельні матеріали, їх властивості та технології виготовлення.

-Сучасні методи розрахунків у будівництві.

-Дослідження і проектування ефективних конструкцій, будівель та споруд.

-Технічний стан, реконструкція та підсилення будівель та споруд.

-Енергозберігаючі технології у будівництві. Пасивний будинок.

Реєстрація заявок на участь у конференції триватиме до 15 травня 2018 р.

Участь у конференції безкоштовна. Тези доповідей будуть розміщені на сайті інтернет-конференції:

https://sites.google.com/site/iic2018a/

За бажанням авторів наукові статті будуть опубліковані у збірнику наукових праць «Сучасні технології та методи розрахунків у будівництві», що включений Міністерством освіти і науки України до переліку наукових фахових видань України (Наказ МОН України, № 747, 13.07.2015 р.) та зареєстрований Державною реєстраційною службою України (свідоцтво серія КВ, № 20340-10140Р від 31 травня 2013 р.). Збірнику присвоєно міжнародний стандартний серійний номер: ISSN 2410-6208. Він індексується Google Scolar.

Для реєстрації у заході потрібно заповнити електронну форму: https://goo.gl/forms/Cl1AgwRaJP6SekYh1 або у форматі pdf: https://goo.gl/ddbN3c яку необхідно завантажити, заповнити, зберегти файл під своїм прізвищем та відправити на e-mail: Lntu_pcb@ukr.net (тема: «Конференція БЦІ-2018»).

Прийом плати за друк статті (надіслати відскановану квитанцію про сплату) – до 15 травня 2018р.

Прийом тез і статей – до 15 травня 2018 р. на e-mail: Lntu_pcb@ukr.net (тема: «Конференція БЦІ-2018»).