Луцький НТУ запрошує до участі у V Міжнародній науково-практичній конференції

6 жовтня у Луцькому національному технічному університеті відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція на тему «Облік, аналіз і аудит: виклики інституціональної економіки». До участі в конференції запрошуються науковці та практики, аспіранти і магістри, які зацікавлені у популяризації власних наукових досліджень.

Наукові напрями конференції:

Інституціональне забезпечення та розвиток сучасних концепцій бухгалтерського обліку.

Актуальні проблеми обліково-аналітичного забезпечення діяльності підприємств.

Звітність в системі ефективного менеджменту.

Стан і перспективи інституту аудиту в Україні.

Інформаційні системи обліку, аналізу та аудиту в діяльності підприємств.

Історія бухгалтерського обліку, аналізу і контролю.

Розвиток бухгалтерської професії та інноваційні технології в підготовці фахівців.

Глобальні та регіональні проблеми ведення бізнесу.

Інституціональне забезпечення фіскального регулювання природокористування.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська, російська.

До участі в роботі конференції приймаються тези надіслані електронною поштою до 1 жовтня  2018 року (включно).

Крім того, не пізніше 1 жовтня 2018 року на електронну адресу kon_06102018_lntu@ukr.net потрібно вислати:

1) заявку на участь у конференції (назва файлу – Ткачук_Заявка);

2) тези доповіді (назва файлу – Ткачук_Тези);

3) відскановану електронну копію підтвердження сплати організаційного внеску (назва файлу – Ткачук_Оплата).

За підсумками конференції будуть видані програма та збірник тез доповідей, які в електронному вигляді (у pdf форматі) будуть розіслані на електронну адресу учасника конференції, вказану у заявці.

Координати оргкомітету:

Луцький національний технічний університет, кафедра обліку і аудиту,

43024, Україна, м. Луцьк, вул. С. Ковалевської 29, каб. 220,

Телефон: +38 (0332) 78-99-52, E-mail:  kon_06102018_lntu@ukr.net,

Контактна особа – Ткачук Ірина Миколаївна, к.е.н., доцент кафедри обліку і аудиту, тел. +38 (050) 675-35-02