Луцький НТУ запрошує до участі у Всеукраїнській конференції із приладобудування

Луцький національний технічний університет на базі кафедри приладобудування 11-12 жовтня 2018 року проводитиме у місті Луцьку третю Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Приладобудування та метрологія: сучасні проблеми, тенденції розвитку».

Метою конференції є обмін науково-технічною інформацією, встановлення ділових та особистих стосунків між вченими України в області технології машино- та приладобудування, метрологічного забезпечення виробничих процесів та новітніх інформаційно-вимірювальних технологій, виявлення нових можливостей, кооперації та об’єднання зусиль у реалізації спільних проектів.

Необхідність та корисність таких зустрічей підтверджує велика кількість конференцій, симпозіумів, семінарів, що відбуваються в Україні та за її межами кожного року. При цьому конференція має за мету згуртування та творче піднесення молодої прогресивної генерації вчених України.

Оргкомітет сподівається, що конференція сприятиме розвитку співпраці молодих вчених, досягненню поставленої мети та надбанню перспективних зв’язків.

Тож, оргкомітет запрошує взяти участь у роботі конференції, виступити з доповідями та повідомленнями науковців.

Основні наукові напрями конференції: прилади та системи біомедичних технологій; прогресивні технологічні процеси в машино- та приладобудуванні; проблеми технологічного менеджменту та сервісного обслуговування медичної техніки; метрологія, інформаційно-вимірювальні технології, стандартизація та сертифікація; мікро- та наносистемна техніка; обладнання та інструмент інтегрованого автоматизованого виробництва; комп’ютерно-інтегровані технології.

Для ухвалення рішення про включення представників навчальних закладів до складу учасників конференції необхідно до 15 вересня 2018 р. надіслати на електронну адресу оргкомітету заявку на участь. Для своєчасної підготовки матеріалів конференції необхідно до 22 вересня 2018 р. надіслати на електронну адресу оргкомітету тези доповіді та квитанцію про сплату організаційного внеску залежно від форми участі в роботі конференції.

За тематикою конференції планується видання та публікація повних текстів доповідей (статей) у науковому збірнику «Перспективні технології та прилади», який внесений до переліку фахових видань України.

Адреса оргкомітету

Україна, 43018, м. Луцьк, вул. Потебні, 56, Луцький національний технічний університет, технологічний факультет, кафедра приладобудування.

Тел.: (0332) 26-49-43.

Моб: 050-665-74-01. (контактна особа: Лапченко Юрій Сергійович).

E–mail: confkptm@gmail.com

Кафедра приладобудування Луцького НТУ