Луцький НТУ запрошує на семінар з розвитку електромобільності

Запрошуємо Вас взяти участь у науково-технічному семінарі «Сучасні тенденції в галузі розвитку електромобільності». Метою семінару є висвітлення актуальних питань щодо впровадження електромобільності у містах України та розвиток систем «Розумне місто» з огляду на європейський досвід.

Електромобільність є одним з напрямів перспективного розвитку, чинником інновацій та інвестицій. Україна два роки поспіль потрапляє в топ-10 країн світу за темпами розвитку ринку електромобілів. Зміна клімату, погіршення екології і забруднення навколишнього середовища – це неминучі проблеми, які вимагають активного та оперативного вирішення. Відповідно до Паризької угоди з клімату, яка офіційно набула чинності 4 листопада 2016 року, передбачено обмеження глобального потепління в межах 2оС. Таким чином, актуальним завданням є розвиток та запровадження електромобільності, яке сприяє вирішенню питання щодо боротьби зі зміною клімату, а також поліпшенню якості повітря в міських умовах.

Розумне місто – це єдина система, в якій органічно взаємопов'язані міські комунікації, інформаційні технології передачі даних. Інтеграція інформаційних технологій та систем безпеки в інфраструктуру сучасного міста є надзвичайно актуальною задачею. Система розумного міста функціонує за рахунок безперервної обробки та поновлення даних, що надходять з інформаційних каналів. Важливо, що за допомогою кінцевих пристроїв, об'єднаних сучасними комунікаційними технологіями, можна збирати дані практично в режимі реального часу, а це дозволяє максимально оперативно і ефективно вирішувати завдання міського благоустрою та безпеки.

Організаційний комітет:

Сергій Шимчук  – проректор з НПР, Луцький НТУ;

Яцек Щот – директор інституту електротехніки (Варшава, Польща);

Валентин Заблоцький – зав. каф. електроніки та телекомунікацій, Луцький НТУ

Дмитро Сомов – зав. каф. Прикладної механіки, Луцький НТУ

Юрій Грицюк – зав. каф електропостачання, Луцький НТУ

Науково-технічний семінар відбудеться 4 жовтня 2019 року на базі Луцького національного технічного університету, ауд. 36. Години проведення семінару 14:00 –17:00.

До участі запрошуються фахівці в галузі електротехніки, електропостачання, електроніки, механотроніки, а також усі зацікавлені особи.

Робочі мови семінару: українська, польська.

Адреса оргкомітету: Луцький національний технічний університет, кафедра електроніки та телекомунікацій, Україна,м. Луцьк,вул. Львівська, 75. Тел. +38(0332) 74-61-49, моб. +380505757309, e-mail: et@lntu.edu.ua