Луцький НТУ запрошує студентів, першокурсників та гостей на #LNTU_FestDay2018

4 вересня 2018 року у Луцькому національному технічному університеті відбудеться #LNTU_FestDay2018 з нагоди посвяти першокурсників.

Захід проводитимуть на території Луцького НТУ за адресою вул. Львівська, 75 біля корпусу Б. Початок о 12:00.

Організатори свята підготувати чимало розваг, тож на гостей чекає ярмарок факультетів, квест для першокурсників, куліш від ректора, настільні ігри та флеш-моб, кілька фотозон, розіграш подарунків від партнерів та вечірній перегляд кіно.

Крім того, розважатимуть учасників заходу духовий оркестр прикордонників, заслужений артист України Адам Горбатюк та дует ведучих «Open Space». Поціновувачів смачної кухні частуватиме власними виробами грузинська пекарня «Сулі Гулі».

«І це ще не все! Ми обіцяємо вам гарний настрій та багато позитиву! Почни навчальний рік разом із нами - приходь на #LNTU_FestDay2018», - закликає Студентська рада Луцького НТУ.

Варто зазначити, що вхід для усіх бажаючих вільний, а дрес-код – зручне взуття.

Інформаційний відділ Луцького НТУ