Львівський театр за запрошенням Луцького НТУ представив виставу «За двома зайцями»

22 березня Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької за запрошенням Луцького національного технічного університету представив виставу "За двома зайцями". Виступ відбувся на сцені Волинського обласного академічного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка.

Відвідали мистецьку подію представники ректорату, викладачі та студенти Луцького НТУ.

За режисерським задумом заслуженого діяча мистецтв України Ореста Огородника, комедійна п’єса українського драматурга Михайла Старицького перетворилася в стилізоване театральне дійство. Вистава стала справжнім подарунком для шанувальників сценічного мистецтва. Неабияке захоплення у глядачів викликали яскраві костюми, оригінальні декорації, звукові та світлові ефекти, а головне - майстерна гра акторів.

Свідченнями захоплення та вдячності для акторів Львівського театру стали бурхливі овації залу.

Варто зазначити, що у п’єсі розповідається про цирульника Свирида Голохвостого, який намагається розбагатіти, одружившись із багатою міщанкою Пронею Сірко, і, водночас, залицяється до бідної дівчини-красуні Галі. У творі порушується проблема соціальної нерівності, висміюється життя українських русифікованих міщан Києва.

Окрім того, вистава театру імені Марії Заньковецької присвячена 60-річчю творчої діяльності народного художника України, лауреата Національної премії України ім. Тараса Шевченка Мирона Кипріяна.

Інформаційний відділ Луцького НТУ