Люблінський технічний університет запрошує студентів ЛНТУ на безкоштовне семестрове навчання.

Навчання

Необхідні документи:

1. Навчальна угода

2.  Сертифікат англійської мови (рівень мінімум В1)

Інформація про навчальні курси за посиланням https://bkm.pollub.pl/en/exchange-students/studies/applic/ects-catalogue-202223-4.html для внесення до таблиці B в навчальній угоді.

Потрібно вибрати та успішно завершити предмети з сумарною кількістю кредитів не менше 20 ECTS!

Скановані документи надіслати на адресу відділу міжнародних зв`язків ЛНТУ inter_ldtu@ukr.net

Кінцевий термін подачі документів – 20 квітня!

Після того як вас приймуть, ви отримаєте офіційний лист про прийняття. Лист про прийняття видається після перевірки всіх заявок, тобто не раніше ніж через п’ять тижнів після кінцевого терміну подачі заявок.

Дата початку семестру вказується в листі про прийняття та в академічному календарі

Корисна інформація

Прохання врахувати можливість перетину державного кордону в умовах воєнного стану при подачі заявки.

Якщо у вас виникнуть запитання щодо обміну студентами, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами inter_ldtu@ukr.net.(головний корпус, каб. 220).