МАГІСТР ЛУЦЬКОГО НТУ –
ПРИЗЕР МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ
СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

30 травня 2017 року на базі фінансово-економічного факультету ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбувся II тур Четвертого Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку».

Організаторами наукового заходу стали кафедра менеджменту банківської діяльності КНЕУ імені Вадима Гетьмана, Громадська організація «ЕйСіАй-Україна» та ТОВ «Перше Міжнародне фінансове агентство».

На конкурс студенти представили 30 наукових робіт, з яких для виступу в ІІ турі на підсумковій науково-практичній конференції рекомендовано 16. Для участі у фіналі конкурсу був запрошений і магістр Луцького національного технічного університету спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Владислав Якубовський. Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент кафедри банківської справи Наталія Корецька.

За результатами захисту наукової роботи на Четвертому Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку» Владислав Якубовський нагороджений дипломом ІI ступеня. У подарунок переможець також отримав навчально-методичну літературу.

Наталія Вавдіюк,
завідувач кафедри банківської справи