Перейти до основного вмісту

Магістри факультету бізнесу проявили соціальну відповідальність у День захисту дітей

 

1 червня 2017 року в День захисту дітей студенти магістратури спеціальностей факультету бізнесу відвідали з благодійною метою загальноосвітню школу-інтернат по вул. Дубнівській, 32. Цей захід відбувся за підтримки деканату факультету бізнесу та кафедри економіки, в рамках викладання навчальної дисципліни «Соціальна відповідальність».

 

 

У цей святковий день у школі-інтернаті в урочистій атмосфері відбулася лінійка, яка ознаменувала початок літнього табору для школярів менших класів під такою близькою для кожного назвою «Дитинство». Школа-інтернат на період літніх канікул організовує дозвілля для сотні соціально незахищених дітей, серед яких діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти, що перебувають на диспансерному обліку, діти з багатодітних сімей, потерпілі ЧАЕС, діти батьків-учасників АТО.

На лінійці школярі, поділені на загони, вигукували речівки, заспівали табірну пісню, підняли державний прапор та заспівали гімн України. Відчувалася вміла організація заходу з боку керівництва школи. Мимоволі згадалися колишні безтурботні шкільні роки. Студенти також привітали дітей та подарували їм книги, кольоровий папір, фарби, пластикові дощечки, ножиці, фломастери, кольоровий скотч та інший канцелярський інвентар, а головне – зрозуміли, що робити добро так просто й приємно, а в теперішній складний час необхідно та соціально відповідально.

 


 

Також висловлюємо вдячність за підтримку в організації даного заходу директору літнього табору школи-інтернату Наталії Кобилинській.

 

 

Завідувач кафедри економіки
Олександр Шубалий