Перейти до основного вмісту

З нагоди Дня художника, який в Україні відзначали 8 жовтня, студенти та викладачі кафедри архітектури та дизайну ЛНТУ влаштували мистецьку виставку.

Унікальність її полягала у тому, що здобувачі освіти, під керівництвом доцента кафедри Наталії Скляренко виготовили макети, в які заклали сенс чотирьох стихій: землі, вогню, повітря та води і показали енергію сили, жар очищення та ковток життя.

ФАБД ФАБДФАБД


Привітала студентів із виставкою їхніх робіт у стінах ЛНТУ ректор Ірина Вахович. Вона наголосила, що кафедра архітектури і дизайну – особливий, творчий осередок у нашому університеті, який завжди презентує цікаві проекти та нестандартні рішення. Тож ректор побажала здобувачам та їхнім наставникам невпинного натхнення на нові творчі здобутки та реалізацію креативного потенціалу.

ФАБДФАБДФАБД


Привітала студентів із Днем художника Наталія Скляренко. Вона закликала молодь пишатися тим, що вони можуть творити і продукувати цікаві образи: «На відміну від всіх виставок, сьогодні тут представлені макети різних стихій. Таким чином, ми показуємо, що макет може бути не лише навчальним, але й мати виставковий характер і бути цікаво презентований».

ФАБДФАБДФАБДФАБД


Вона також подякувала студентам за активну роботу, в ході якої, поряд із вивченням кожної стихії, здобувачі вивчали багато інших матеріалів, композицію, використання різних прийомів та технік  тощо: «Ця робота – це комплекс надбань, які ми зробили за рік навчання».

ФАБДФАБДФАБД


Своєю чергою, декан факультету архітектури, будівництва та дизайну Олександр Андрійчук наголосив, що  кожна із цих робіт є якісною, зробленою руками студентів з душею: «Надзвичайно приємно, що студенти робили ці макети із великим натхненням, я бажаю вам не втрачати цього запалу і продовжувати втілювати творчі ідеї у ваших роботах».

ФАБДФАБДФАБД


Високу якість робіт та тонку роботу над матеріалами відзначила завідувач кафедри архітектури і дизайну Оксана Пасічник та побажала подальшої успішної реалізації творчого потенціалу.

ФАБДФАБДФАБДФАБД


Водночас, оглядачі виставки могли побачити відеосупровід, а саме ролики, які знімали автори робіт, щоби показати творчий процес.   

Студенти-дизайнери пояснили як виконували власні роботи, які техніки та матеріали використовувати і які сенси закладали у свої макети.

ФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБД