Майбутні електрики ЛНТУ відвідали музей пожежної безпеки

До Міжнародного дня пожежника, деканат ФАБД ЛНТУ організував похід студентів кафедри електричної інженерії до Музею пожежної безпеки головного управління ДСНС України у Волинській області.

фотофото

фото

Так, студентам 1-2 курсів розповіли про особливості роботи служби надзвичайних ситуацій, ознайомили із обладнанням та елементами спецодягу, який дснсники використовують при виїздах на виклики, провели історичний екскурс про розвиток пожежної безпеки в Україні, а також ознайомили із побутовими небезпеками, які можуть трапитися із кожним, хто не дотримується протипожежних правил.

фото

Крім того, майбутнім електрикам розповіли про ще один надважливий напрям діяльності ДСНС у сучасних реаліях – розмінування звільнених територій України, а також продемонстрували різні види вибухових предметів, із якими доводиться зустрічатися рятівникам.

фото

Загалом екскурсія стала надзвичайно цікавим та корисним вкладом у загальне бачення студентів з протипожежної безпеки та діяльності ДСНС. Дякуємо головному управлінню ДСНС України у Волинській області за цінну інформацію та ще раз вітаємо із професійним святом!

фотофотофотофото