29 березня 2023 року студенти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа у межах вивчення навчальних дисциплін «Ресторанна справа», «Технологія продукції ресторанного господарства» та «Готельна справа»  відвідали рекреаційний комплекс «Срібні лелеки».

ГРС

Адміністратор Валентина Борисівна ознайомила з особливостями роботи ресторану  і кафе, здобувачі  проаналізували основні  показники інформаційного забезпечення закладів ресторанного господарства – меню. Студенти довідалися про тонкощі ресторанного бізнесу, ознайомилися з дизайнерським рішенням комплексу, що поєднує в собі стиль та затишок.

Доцент  Оксана Громик  акцентувала увагу на особливостях і  технології підготовки та проведення прийомів та бенкетів,   відзначивши, що термін «фуршет» - французького походження, що у перекладі означає «виделка», та окреслила особливості кожного виду фуршетних столів.

ГРСГРСГРС

Здобувачі освіти оглянули номерний фонд готелю, ознайомились з  принципами роботи, особливостями бронювання, функціонування в сучасних умовах та визначили перспективи подальшого розвитку.

Керівник комплексу Олена Миколаївна поділилась зі студентами  знаннями і досвідом у створенні та розвитку ресторанного бізнесу та запросила на співбесіду з перспективою працевлаштування.

ГРСГРСГРСГРСГРС

Наприкінці заняття підписано договір з метою подальшої співпраці та можливістю проходження практики студентів  між кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи ЛНТУ та рекреаційно-оздоровчим комплексом «Срібні лелеки». Щиро дякуємо Олені Миколаївні Ярмолюк за гостинність і професіоналізм!

Оксана Громик, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи