29 березня 2023 року студенти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа у межах вивчення навчальних дисциплін «Ресторанна справа», «Технологія продукції ресторанного господарства» та «Готельна справа» відвідали рекреаційний комплекс «Срібні лелеки».
![ГРС](/sites/default/files/inline-images/1%20_2.jpg)
Адміністратор Валентина Борисівна ознайомила з особливостями роботи ресторану і кафе, здобувачі проаналізували основні показники інформаційного забезпечення закладів ресторанного господарства – меню. Студенти довідалися про тонкощі ресторанного бізнесу, ознайомилися з дизайнерським рішенням комплексу, що поєднує в собі стиль та затишок.
Доцент Оксана Громик акцентувала увагу на особливостях і технології підготовки та проведення прийомів та бенкетів, відзначивши, що термін «фуршет» - французького походження, що у перекладі означає «виделка», та окреслила особливості кожного виду фуршетних столів.
![ГРС](/sites/default/files/inline-images/2_34.jpg)
![ГРС](/sites/default/files/inline-images/2%20%D0%B0%20.jpg)
![ГРС](/sites/default/files/inline-images/3%20%20.jpg)
Здобувачі освіти оглянули номерний фонд готелю, ознайомились з принципами роботи, особливостями бронювання, функціонування в сучасних умовах та визначили перспективи подальшого розвитку.
Керівник комплексу Олена Миколаївна поділилась зі студентами знаннями і досвідом у створенні та розвитку ресторанного бізнесу та запросила на співбесіду з перспективою працевлаштування.
![ГРС](/sites/default/files/inline-images/4%20_2.jpg)
![ГРС](/sites/default/files/inline-images/5%20_3.jpg)
![ГРС](/sites/default/files/inline-images/6%20_3.jpg)
![ГРС](/sites/default/files/inline-images/7%20_0.jpg)
![ГРС](/sites/default/files/inline-images/8_16.jpg)
Наприкінці заняття підписано договір з метою подальшої співпраці та можливістю проходження практики студентів між кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи ЛНТУ та рекреаційно-оздоровчим комплексом «Срібні лелеки». Щиро дякуємо Олені Миколаївні Ярмолюк за гостинність і професіоналізм!
Оксана Громик, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи