МАЙБУТНІ ФІНАНСИСТИ ВІДВІДАЛИ ПІДПРИЄМСТВО,
НА ЯКОМУ НАРОДЖУЮТЬСЯ ІГРАШКИ

21 березня студенти групи ФК-21 на чолі з куратором – старшим викладачем кафедри фінансів Вадимом Поліщуком відвідали компанію «Тигрес» – одного з найбільших дистриб’юторів та виробників в Україні пластмасових, м’яких іграшок, а також дитячої постільної білизни та одягу, а віднедавна ще й учасника спілки виробників іграшок ICTI Care Foundation.

Екскурсію для студентів цікаво та змістовно провела Надія Сенюк, менеджер з реклами підприємства. Зокрема, ми відвідали майже усі виробничі відділи, мали змогу побачити захоплюючу роботу дизайнерів, побачити виробничі лінії, відділ збуту – тобто освоїли всі етапи від зародження іграшки на папері і до її упаковки.

Студенти дізналися, що підприємство було засноване у жовтні 2003 року. Площа виробничих приміщень складає близько 5000 м. кв. Діючий асортимент виробничого підприємства – більше 150 позицій. Це різноманітні іграшкові машинки, набори для піску, конструктори, м’які іграшки і іграшковий посуд. З кожним роком асортимент поповнюється цікавими новинками. Сучасна виробнича лінія складається з 22 термопластавтоматів австрійського виробника ENGEL та видувних машин. Річний обсяг виробництва сягає понад 6 млн. готових виробів. Для виробництва іграшок використовується виключно безпечна сировина поліпропілен та барвники європейського походження. Продукція, яка використовується під час створення іграшок, сертифікована, пройшла сувору перевірку якості, згідно європейських стандартів і маркується відповідним знаком CE.

Якісне виготовлення іграшкової та сувенірної продукції забезпечують близько шести сотень кваліфікованих фахівців. Саме вони створюють продукцію таких брендів як «Тигрес» (м’які та пластмасові іграшки, дитяча постільна білизна), «Wader» (дитячі машинки різних розмірів та видів, автостради, гаражі, пісочні набори, набори посуду, конструктори та розвиваючі іграшки), «Canpol babies» (аксесуари, необхідні для годування, догляду, розвитку, безпеки дитини та маминого комфорту), «LOVI» (аксесуари для немовлят та їх мам, створені для активного виховання та розвитку малюків).

ПП «Тигрес» постійно розвивається і шукає нові можливості реалізації власних творчих планів. Зокрема, 7 березня у компанії відбулася презентація проекту «Tigres by Andre Tan». В рамках проекту поціновувачі брендових речей зможуть придбати дизайнерське вбрання від Андре Тана для наймолодших. Зокрема, це будуть набори в пологовий будинок, набори для хрещення, постільна білизна та м’які іграшки для діток.

Також фабрика «Тигрес» пропонує пошиття м’яконабивних іграшок з логотипом фірми на замовлення (корпоративні іграшки). Підприємство дбає про бездоганний імідж кожного замовника, тому для виготовлення корпоративних подарунків використовується тільки якісні матеріали і сучасне обладнання. Придбати виготовлену продукцію можна як у фірмових магазинах, так і в інтернет-магазині.

Після завершення пізнавальної екскурсії відвідувачі мали змогу поспілкуватися з пані Надією, задати питання, що їх цікавили, а також придбати іграшку-сувенір на пам’ять.

Студенти академічної групи ФК-21 Луцького національного технічного університету дякують адміністрації ПП «Тигрес» за надану можливість ознайомитися з виробничим та економічним потенціалом підприємства.

Вадим Поліщук,
викладач кафедри фінансів