МАЙБУТНІ МЕНЕДЖЕРИ ФАКУЛЬТЕТУ БІЗНЕСУ
ВІДВІДАЛИ «МОДЕРН-ЕКСПО»

4 травня 2017 року майбутні менеджери – студенти груп МО-31, МО-11 та МО-12 Луцького НТУ відвідали виробництво відомого у всьому світі виробника торговельного обладнання «Модерн-Експо». Метою екскурсії було ознайомлення студентів із сучасними процесами виробництва та дослідження особливостей менеджменту і маркетингу цього підприємства.

«Модерн-Експо» має значний інтелектуальний потенціал, адже, як зазначила працівниця Юлія, яка провела екскурсію, нині на підприємстві працює команда з 2500 амбітних особистостей з якостями професіоналів, які не бояться складних завдань на шляху до бездоганного результату.

Пані Юлія розповіла студентам історію про створення підприємства, його теперішню візію, місію та цінності. Найбільше студентів зацікавив перелік цінностей, який охоплює командний дух, інноваційність, операційну досконалість, безперервний ріст, бездоганний сервіс та партнерство.

Студенти мали змогу побачити те, як виготовляють торгові стелажі, касові бокси, брендове та холодильне обладнання, поштові термінали та складське обладнання.

Серед питань, відповіді на які бажали отримати менеджери – це виробничі потужності підприємства, політика збуту та конкурентне середовище, процеси організації виробництва, умови та оплата праці персоналу. Не менш важливим питанням, яке цікавило майбутніх випускників Луцького НТУ було те, які ж працівники потрібні такому успішному підприємству.

Менеджери Луцького НТУ лишилися дуже задоволеними від проведеного часу в «Модерн Експо», оскільки змогли ближче познайомитися з практичною стороною діяльності підприємства та зрозуміли, які вимоги ставить сьогодні бізнес до своїх потенційних працівників.

Дарія Смолич,
старший викладач кафедри менеджменту та маркетингу

Наталія Куцай,
доцент кафедри менеджменту та маркетингу