МАЙБУТНІ МЕТРОЛОГИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ
У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ЗМАГАННІ

22-27 травня 2017 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Метрологія, стандартизація та сертифікація».

61 студент із 14 ВНЗ України стали учасниками наукових змагань. Зокрема, це представники університетів Києва, Львова, Одеси, Луцька, Херсона, Івано-Франківська.

Під час привітання фіналістів проректор Львівської політехніки Олег Давидчак наголосив, що всі вони – найкращі в своїх навчальних закладах.

Кожен учасник отримав відзнаку за виконання завдань із тієї дисципліни, у якій він виявив найкращі знання, а саме – з метрології, метрологічного забезпечення, стандартизації, сертифікації, а також із розв’язування метрологічних задач. У числі кращих і наші студенти-метрологи Андрій Шкарнега та Вікторія Василишина (група МІВТ-41). Вони отримали сертифікати за третє місце у розв’язуванні метрологічних задач та третє місце в галузі стандартизації відповідно.

Колектив кафедри приладобудування вітає учасників і бажає не зупинятися на досягнутому та наполегливо продовжувати діяльність у навчальній та науковій царині!

Кафедра приладобудування