Майбутні підприємці відвідали виставку малярства Миколи Журавля

5 жовтня 2018 року студенти академічної групи ПТБ(ЕП)-21 разом із куратором Іриною Камінською відвідали виставку малярства київського художника Миколи Журавля.

Микола Журавель – представник сучасного мистецтва України, член Національної спілки художників України. З віртуозною невимушеністю та вражаючим естетизмом художник поєднує у своїх композиціях те, що практично непоєднуване: гармонійну глибину старих як світ лесирунків і загрубілу структуру іржавого металу, а ще уламки, фрагменти, уривки якихось покинутих, пожовклих, знищених часом предметів, із вишуканістю колористичних плям.

Своїми враженнями ділиться студентка групи ПТБ(ЕП)-21 Ірина Сидорчук: «Я не дуже часто ходжу в музеї і на різні виставки, але дізнавшись про те що в Музеї сучасного мистецтва Корсаків буде виставка українського художника Миколи Журавля, ми з групою і куратором вирішили відвідати такий захід. Чесно кажучи, я не очікувала, що захід буде на стільки пізнавальним і цікавим! Під звуки живої музики, ми ходили по залу, насолоджувались мистецтвом і обговорювали витвори художника. Сам художник – дуже проста, відкрита і приємна людина. Для мене було честю зустріти його і взяти автограф. Я обов‘язково приведу туди ще своїх друзів і відтепер буду ходити на подібні заходи частіше!».

Деканат факультету бізнесу