Майбутні юристи із Луцького НТУ долучилися до Дня відкритих дверей у ДРАЦСі

3 жовтня 2019 року студенти першого курсу групи ПР-11спеціальності «Право» разом з викладачами кафедри (Ленгер Я.І., Аніщук В.В., Земко А.М.) побували на Дні відкритих дверей у Луцькому міському відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Волинській області, який був проведений у рамках тижня правових знань. Захід приурочений відзначенню професійного свята Дня юриста.

Студенти мали можливість поспілкуватися із працівниками відділу безпосередньо на робочому місці. Кожен працівник розповів про свій напрямок роботи, зокрема процедуру реєстрації народження, шлюбу, зміну прізвища та імені тощо. Також для присутніх влаштували перегляд фільму про історію Луцького міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

Вкінці заходу студенти були запрошені у «серце» кожного відділу ДРАЦС – обрядовий зал, де змогли приміряти на себе роль наречених! Ця зустріч була інформативною, цікавою та сповненою вражень!

Кафедра права