Майбутнім юристам ЛНТУ викладатиме волонтер із США

Студенти спеціальності «Право» отримали унікальну  можливість пройти курс із розробки законодавства Legal Research and Writing від викладача-волонтера зі Сполучених Штатів Америки Еріка Пуціга.

ФОТОФОТОФОТО

Студентам-правникам усіх курсів пропонується пройти 2 курси з юридичних досліджень «Законотворча справа» англійською мовою по 2 години для кожного заняття, протягом (приблизно) 16 тижнів. Як зазначає сам Ерік, унікальність його програми полягає у тому, що виклад курсу стосується не лише законодавства Сполучених Штатів, а  загальноприйнятих принципів, що дозволяє читати дисципліну для багатьох різних країн.

Запрошуємо на першу вступну лекцію від Еріка Пуціга уже у вівторок, 28 лютого, о 15:00 в 4 аудиторію головного корпусу ЛНТУ.

ФОТОФОТО