МАЙБУТНЯ ФІНАНСИСТКА ПЕРЕМОГЛА
У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ
СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

Студентка третього курсу напряму підготовки «Фінанси і кредит» кафедри фінансів Луцького НТУ Анна Капітула здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Економіка природокористування і охорони навколишнього середовища». Підсумкова конференція конкурсу відбулася на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського 27-28 березня 2017 року.

На конкурс було представлено роботи з різних куточків України. Проте до підсумкових змагань у ІІ турі змогли пройти лише 25 представників з таких ВНЗ як Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Таврійський державний агротехнологічний університет, Запорізький національний університет, Університет державної фіскальної служби України, Національний університет біоресурсів і природокористування України, Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій вищого навчального закладу Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», Харківський національний автомобільно-дорожній університет, Сумський державний університет, Житомирський державний технологічний університет, ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди», Харківський національний університет будівництва та архітектури, Харківський навчально-науковий інститут Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи», Миколаївський національний аграрний університет, Українська інженерно-педагогічна академія, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, Національний університет «Львівська політехніка».

Під час конференції Анна Капітула успішно захистила наукову роботу «Теоретичні аспекти фінансового стимулювання раціонального лісокористування регіонів України» і була нагороджена дипломом І ступеня. Науковий керівник майбутньої фінансистки – кандидат економічних наук, старший викладач кафедри фінансів Вадим Поліщук.

Колектив кафедри фінансів на чолі з доктором економічних наук, професором Іриною Михайлівною Вахович вітає Анну Капітулу та її наукового керівника з перемогою та бажає подальших творчих та наукових здобутків!

Колектив кафедри фінансів