Маєш інноваційну бізнес-ідею, але не знаєш як її втілити в життя?
Реєструйся на програму Go To Business та відкривай нові можливості для розвитку.

Go To Business програма підтримки підприємницьких талантів у сфері Agri Food для українців, які бажають розвивати та реалізувати ідеї. Завдяки участі у програмі ви отримаєте практичні рекомендації щодо заснування та розвитку інноваційного бізнесу.

Програма

Програма складається з двох буткемпів тривалістю 2 дні кожен по 7 лекцій, які охоплюють основні етапи розвитку стартапу на ранній стадії: від оформлення ідеї та розробки бізнес-моделей до фінансування стартапу та його презентації. У фіналі програми учасники презентують свої проєкти перед журі та позмагаються за призовий фонд у 35 000 грн.

Кому буде корисно?

✔️ Стартапам на початковому етапі розвитку
командам із рішеннями в Agri Food на рівні ідеї або прототипу

✔️ Індивідуальним учасникам

Студентам, новаторам, підприємцям, аграріям та всім тим хто має ідеї в Agri Food та прагне перетворити їх у бізнес

Які можливості від участі?

• Дізнаєшся як власну бізнес-ідею перетворити на інноваційний бізнес
  • Отримаєш потрібні навички підприємництва від першокласних спікерів у сфері бізнесу та технологій
  • Дізнаєшся про інновації у сфері agrifood та можливості Європейського Інституту Інновацій та Технологій
  • Розшириш мережу корисних контактів та нових знайомств
  • Навчишся презентувати свою ідею та позмагаєшся з іншими учасниками за призовий фонд 35 00 грн

Участь у програмі безкоштовна! Заявки приймаються до 4 жовтня на сайті.

Деталі та реєстрація за посиланням: http://www.gotobusinessua.com

Програма “Go to Business” реалізується компаніями @Radar Tech та @/nnov8 за підтримки Європейського Інституту Інновацій та Технологій в області харчових продуктів (@EIT Food) — найбільшою та найдинамічнішою спільнотою харчових інновацій у світі.