МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ БАСКЕТБОЛУ
ДЛЯ МАЙБУТНІХ БІЗНЕСМЕНІВ

12 квітня у спортивному комплексі Луцького НТУ в рамках популяризації здорового способу життя для студентів першого курсу спеціальностей «Менеджмент організацій», «Маркетинг» та «Міжнародні економічні відносини» був проведений майстер-клас із баскетболу.

Заняття провів гравець дублюючого складу професійної баскетбольної команди «Черкаські мавпи», студент факультету бізнесу першого курсу заочної форми навчання спеціальності «Менеджмент організацій» Ярослав Войтович.

Демонструючи власну професійність та з підтримкою викладачів кафедри фізичного виховання Олександра Панасюка, Анатолія Хомича, Володимира Файдевича Ярослав провів розминку, навчальні вправи з ведення м’яча і передачі його партнеру та кидкові вправи в баскетбольний кошик.

Студенти-першокурсники факультету бізнесу виявили неабиякий інтерес до проведеного тренування та цього виду спорту загалом, відточуючи власну майстерність. Молодь вкотре переконалась, що здоровий спосіб життя та постійні заняття спортом не лише дозволяють бути в чудовій формі, але й покращують результати навчання, формують такі риси характеру як впевненість, націленість на результат та мотивують до досконалої організації дозвілля.

Сергій Войтович,
професор кафедри менеджменту та маркетингу