Майстер-клас від «Клумби» для екологів
29 вересня 2015 року студенти груп ЕОС-51 та ЕОСм-51 разом із наставниками груп – доцентами Василем Іванцівим та Людмилою Коробчук відвідали магазин «Клумба», що розташований в Луцьку на проспекті Волі, 35. Відвідувачам люб’язно провели майcтер-клас на тему «В Луцьку осінь».
Студентам-екологам розповіли та продемонстрували технологію складання букетів та ікебан, ознайомили із деякими невідомими рослинами та їх назвами. Представили студентам і новинки сучасного святкового екодекору. Дівчата мали змогу самі оформити композиції.
Позитивний заряд наповнив студентські душі. Тому «фітотерапія» в урбанізованому місті є дуже корисною для його мешканців.
Студенти та куратори щиро дякують працівникам чудового магазину за проведений час та увагу, яку їм було приділено.
Василь Іванців
Людмила Коробчук,
доценти кафедри екології