МЕНЕДЖЕРИ-ДРУГОКУРСНИКИ
ВІДВІДАЛИ «МОДЕРН ЕКСПО»

У вільний від навчання час студенти-другокурсники спеціальності «Менеджмент» відвідали СП ТОВ «Модерн-Експо». Студентам була проведена оглядова екскурсія структурними підрозділами підприємства. Молодь побачила, як  застосовуються кращі світові практики («Lean», «Kaizen», «TOC», «Six Sigma», тощо) в діяльності підприємства з метою забезпечення безкомпромісної якості у виробничих та управлінських процесах, і як результат – підвищення ефективності бізнесу.

Особливо вразило виробництво брендованого обладнання, а саме: дисплеїв металевих, оверхедів сигаретних, бекволів сигаретних, єврочеків, стелажів орендованих та shop-in-shop.

Студенти побачили процес виробництва брендованого обладнання, яке призначене для збільшення продажів і просування товару конкретної торгової марки безпосередньо на торгових площах рітейлерів.

Оглянули екскурсанти IT-обладнання для торгових підприємств, використання яких оптимізує роботу точок торгівлі та робить обслуговування клієнтів швидким та сучасним. З його допомогою можна використати новітні засоби розрахунку, гарантуючи зручність та надійність для ваших відвідувачів. Розглянули поштові термінали які мають такі переваги як цілодобова доступність, здешевлення доставки, оперативність отримання посилки, відсутність контакту з кур’єром, різноманітність форм оплати (готівка, кредитні карти, електронні гроші).

Студенти повернулися додому сповнені позитивних вражень. Дякуємо керівництву СП ТОВ «Модерн-Експо» за можливість практично познайомитися з технологією виробництва брендованого обладнання. Особлива подяка – Юлії Баськовій за чудову екскурсію та змістовні відповіді на питання студентів.

Сидорук Світлана,
викладач кафедри менеджменту та маркетингу