3 листопада викладачі та студенти факультету комп’ютерних та інформаційних технологій черговий раз відвідали компанію MINT Innovations. Говорили про напрями співпраці та навчання для студентів.
![ФКІТ](/sites/default/files/inline-images/IMG_7644.jpeg)
![ФКІТ](/sites/default/files/inline-images/IMG_7645.jpeg)
Також мали можливість прослухати цікаві лекції від провідних фахівців компанії.
З доповіддю виступив Software Engineer компанії MINT Innovations Денис, який ознайомив гостей з технологіями Gulp, SASS, LESS, а також особливостями роботи з npm при розробці додатків ASP.NET Core.
![ФКІТ](/sites/default/files/inline-images/IMG_7646.jpeg)
![ФКІТ](/sites/default/files/inline-images/IMG_7647.jpeg)
Керівник компанії Тарас Коменда розповів про ІТ Management Essentials: Skills, Careers, Roles, Responsibilities.
Дякуємо колегам з MINT Innovations за такі професійні зустрічі та підтримку наших студентів!
![ФКІТ](/sites/default/files/inline-images/IMG_7648.jpeg)
![ФКІТ](/sites/default/files/inline-images/IMG_7649.jpeg)
Кафедра ІПЗ