Впродовж періоду вступної кампанії 2022 в ЛНТУ діяв унікальний проект «Студентська приймальна».

foto

Щоби допомогти вступникам швидше адаптуватися у стінах університету, дізнатися усе про умови вступу, правильно зареєструвати електронний кабінет та подолати комунікаційні бар’єри із деканами та викладачами, в ЛНТУ згуртувалася команда талановитих та активних студентів.

Яскраві, цікаві та перспективні здобувачі, які свого часу пройшли шлях від розгубленого вступника до впевненого у собі студента, тепер ділилися цінними порадами та успішним досвідом.

foto

Запровадили Студентську приймальну на базі приймальної комісії ЛНТУ, яку очолює відповідальний секретар Ірина Бандура. Молодь пройшла відповідне навчання та інструктаж щодо надання компетентних консультацій абітурієнтам.  Більше того, профільну юридичну допомогу вступникам також надавали студенти-юристи. Звісно, уся робота відбувалася під керівництвом досвідчених практиків, утім спілкування між молоддю допомагало подолати страх та розгубленість абітурієнтів і налаштувати їх на дружній лад уже з перших хвилин перебування в ЛНТУ.

foto

Сьогодні – останній робочий день команди Студентської приймальні ЛНТУ у 2022 році. Привітала із успішною реалізацією ефективного й унікального проекту ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона подякувала молоді за віддану роботу, небайдужість до розвитку рідного ЗВО та активність у наповненні університету новими членами нашої великої родини  - першокурсниками.

foto

Слова вдячності висловила проректор з НПР та партнерства Надія Ковальчук. Вона акцентувала увагу на тому, що саме завдяки команді Студентської приймальні, в ЛНТУ в рази збільшилася кількість поданих заяв від абітурієнтів. Це дало змогу посісти нашому ЗВО 19 місце у Всеукраїнському рейтингу за показниками подачі заяв на вступ.

«Сказати дякую, це дуже мало, бо те, що ви зробили, вартує більшого. Університет не може існувати без студентів і ми робимо усе, аби вам тут було комфортно, цікаво, щоби ви горіли студентським життям, могли відкривати для себе нові можливості, подорожувати, навчатися за кордоном, отримувати нові навички на практиці і знаходити своє місце у житті. Кожен із викладачів деканів, адміністрації ЛНТУ відкриті для вас, готові до спілкування і контакту 24 на 7. Якщо ви й надалі вимагатимете від себе максимум, будете прагнути більшого, ми вам обов’язково допоможемо, бо ми кайфуємо від того, коли ви поряд, коли ви наші друзі і коли горите новими ідеями і мріями разом з нами», - додала Надія Ковальчук.

foto

Ірина Бандура – відповідальний секретар приймальної комісії та ідейний натхненник проекту Студентської приймальні зауважила, що це літо точно запам’ятається студентам. Це літо війни, але водночас, для молоді воно було наповнене цінним досвідом, цікаво проведеним часом, ефективною працею і новими знайомствами.

«Кожному з вас було не байдуже і ви не полінувалися, не залишилися просто вдома відпочивати, бо ж канікули і сесія здана. Вам було не шкода часу, зусиль та праці і ви зробили неймовірну річ. Наш проект був єдиний в Україні. Вам вдалося максимально покращити показники подачі заяв від абітурієнтів. Я хочу, щоб ви зрозуміли, що ці стіни стають живими коли тут ви, бо університет створений саме для вас і без вас існувати не може. Якщо це той дім, в який ви хочете привести гостей, то сьогодні абітурієнти прийшли сюди завдяки й вашим зусиллям. Пам’ятайте, що ваша праця неймовірна, тому бажаю вам, щоб ви цією новою спільнотою, яка у вас сформувалася, не розгубили один одного і не кинули свою справу, а розуміли, що від вас залежить студентське життя в університеті», - наголосила Ірина Бандура.

foto

На знак вдячності за плідну і результативну роботу Студприймальні 2022, студентам вручили подарунки, зробили пам’ятні світлини, а найбільшим сюрпризом для них стане організація дозвілля на базі відпочинку ЛНТУ.