Між Луцьким НТУ та ФК «Волинь» укладено договір про співпрацю

Ректор Луцького НТУ Ірина Вахович зустрілася із Генеральним директором Футбольного Клубу «Волинь» Євгенією Жуковицькою для обговорення спільних напрямків діяльності та реалізації низки проєктів.

Зокрема, сторони обговорили можливості популяризації спорту та здорового способу життя серед студентів Луцького НТУ через заняття футболом, проведення змагань на базі спорткомплексу університету та вдосконалення спортивної інфраструктури ЗВО.

Результатом перемовин стало підписання договору про співпрацю, у якому йдеться про створення для молоді належних умов для тренувань та досягнення високих спортивних результатів, розвитку студентського футболу на загальноукраїнському рівні, а також створення для вихованців дитячо-юнацької футбольної школи «Волинь» передумов для вдосконалення технічної, тактичної та фізичної підготовки.

Крім того, учасники зустрічі дійшли згоди щодо конкретних зобов’язань, зокрема ФК «Волинь» проводитиме спортивні змагання та навчально-тренувальні збори, напрацьовуватиме пропозиції щодо поліпшення розвитку футболу в місті, надаватиме спортивний інвентар для занять студентів Луцького НТУ та сприятиме покращенню інфраструктури ЗВО.

Натомість, у Луцькому НТУ займатимуться проведенням спортивних змагань спільно з ФК «Волинь», а також влаштовуватимуть теоретичні та методичні семінари для тренерського штату дитячо-юнацької футбольної школи «Волинь».

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ