Міждисциплінарний характер підготовки фахівців як запорука якісної освіти

Результатом міждисциплінарної підготовки фахівців стала спільна перемога кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності (завідувач Любов Ковальська) і кафедри автомобілів та транспортних технологій (завідувач Ігор Мурований) Луцького НТУ.

За підсумками Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Транспортні технології (за видами транспорту)» у секції «Транспортна та складська логістика» перемогу отримали студентка спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Вікторія Тимонік та студентка спеціальності «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» Ольга Клименок під керівництвом проф. Любові Ковальської із науковою роботою «Удосконалення транспортно-логістичної системи підприємства».

На конкурс було представлено 171 студентську наукову роботу 234 авторів, що надійшли з 40 вищих навчальних закладів. За результатами рецензування робіт у ІІ тур було відібрано 54 студенти із 25 вищих навчальних закладів.

Бажаємо студентам успіхів та подальших перемог на життєвому шляху!

Кафедра ПТБ