МІЖКУЛЬТУРНА ВЕЧІРКА У ЛУЦЬКОМУ НТУ

Море позитиву, шквал бурхливих емоцій вирували 8 грудня у приміщенні нещодавно відкритої та урочисто прикрашеної їдальні Луцького НТУ.

На дійство Diversity at university, організоване відділом міжнародних зв’язків нашого вузу, за сприяння програми Британської Ради для молоді Active Citizens Ukraine, завітало керівництво вишу. З вітальним словом до усіх звернулася проректор з науково-педагогічної роботи Валентина Галущак.

Продовжили міжкультурну вечірку презентації іноземних студентів, які дали можливість поглибити знання про такі країни як: Алжир, Афганістан, Зімбабве, Конго, Лівія, Нігерія, Пакистан, Туреччина, США.

Усі присутні мали змогу скуштувати національні страви та напої різних країн світу.

Окрасою проведеного дійства стали виступи іноземних студентів, які були відзначені оплесками.

Після вручення подарунків, спільного виконання пісні, спілкування продовжилось у іншому форматі, який сприяв налагодженню міжкультурного діалогу, появі нових друзів та вражень.

Віднині проведення міжкультурного дійства, задля інтеграції іноземних студентів у український культурний простір, буде назавжди закарбоване на сторінках історії нашого вишу і у прийдешньому може стати його доброю традицією.

Оксана Гринюк